Огляд на кращі банки Польщі

Рано чи пізно кожному, хто пов’язаний з Польщею належить зіткнутися з необхідністю відкрити рахунок в польському банку. Саме тому ми вирішили підготувати докладний огляд на польські банки, щоб ви могли вибрати той, який вам підійде.

Alior Bank

Alior Bank розпочав свою роботу в листопаді 2008 року, як банк, який поєднує в собі традиційні банківські послуги та інновації. У грудні 2012 року з’явився на Біржі цінних паперів Варшави. Банк спирається на наступні принципи:

  • прозорість і простота,
  • чесність та відповідальність,
  • безпека і стабільність,
  • підприємливість та інновації.

Alior Bank підійде як фізичним особам, так і підприємцям та підприємствам. Капітал банку: 726 811 960 zł.

Bank BPH

Банк BPH працює в Польщі вже 25 років. Відкрився банк в 1989 році,шляхом відділення від структури Польського Національного банку. У 2001 році об’єднався з іншим банком, таким чином створивши третій за величиною банк у країні.
Банк підходить як для юридичних осіб так і для фізичних осіб. В пакет продуктів банку є інтернет-рахунки, рахунки для підлітків з накопиченням до 18 років, рахунки для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність.

Bank Millennium

Цей банк розпочав свою роботу в 1989 році як Банк економічних ініціатив і став першим банком, який став котируватися на Варшавській біржі цінних паперів (у 1992 році). У 1997 році об’єднався з Bank Gdański SA, пізніше об’єднався з португальським банком і в 2003 році світ побачив Bank Millennium, який на даний момент є одним з найбільших банків Польщі. Компанія надає традиційні банківські послуги на сучасний лад. Банк надає широкий спектр послуг для фірм і юридичних осіб. Тому відмінно підійде для бізнесу.

Рахунки, які можна відкрити:

  • Dobre Konto — рахунок для тих, хто активно користується послугами банків. Підходить тим, у кого щомісячний оборот рахунку перевищує 1000 zł.
  • Konto 360° — зручний мобільний рахунок зарплати або пенсії.

Bank Pekao

Pekao SA є одним з найстаріших банків Польщі (працює понад 80 років), який почав свою роботу в 1929 році. За такий час роботи банк зазнав багато змін, як організаційних, так і правових. За час роботи банк змінив свій логотип, після того, як став частиною групи UniCredit. Сьогодні банк є другим за величиною в Польщі. Один з найбільш затребуваних продуктів: мобільний банк для бізнесу. Взагалі, для підприємців у цьому банку надано дуже широкий спектр пакетів.

BOŚ Bank

Банк охорони навколишнього середовища досить молодий банк і почав свою роботу в 1991 році, а в 1997 році почав котируватися на біржі. Половиною акцій банку володіє Національний фонд охорони навколишнього середовища та управління водними ресурсами. Банк регулярно підтримує екологічні ініціативи, інвестує в охорону навколишнього середовища. Між тим банк надає широкий спектр послуг, але особливо підійде тим, хто хоче відкрити ощадний рахунок.

BZ WBK

Bank Zachodni WBK з’явився в результаті злиття двох банків у 2001 році. А з квітня 2011 року є частиною найбільшої в світі і Європі банківської групи Santander Group. У 2013 році банк об’єднується з Kredyt Bank і стає третім за величиною банків у Польщі. У BZ WBK дуже велика мережа філій (понад 1000) і це не завадило банку стати одним з перших, у кого з’явився «мобільний банк». У 2012 році він став кращим банком для мобільних послуг і клієнтів.

Citi Handlowy

Банк почав роботу в 1870 році і є найстарішим комерційним банком у Польщі. У 2001 році банк увійшов до групи Citigroup і отримав назву, яку ми знаємо зараз. Важливо відмітити, що у банку до 1989 року була монополія на проведення зовнішньоторговельних угод.
Банк пропонує наступні послуги:

  • лицьовій або ощадний рахунок,
  • страхування та інвестиції,
  • корпоративні рахунки,
  • рахунки для юридичних осіб.

Deutsche Bank

Deutsche Bank розпочав свою роботу в Польщі у 1995 році як банк для корпоративних клієнтів. У 2001 році був створений окремий інститут — Deutsche Bank PBC — який обслуговував фізичних осіб, малих і середніх компаній. У 2014 році обидва відділу об’єдналися і стали одним цілим. В результаті на сьогоднішній день Deutsche Bank-це банк, який надає велику кількість послуг, включаючи особові рахунки, кредитні карти, кредити і страхування. Банк ідеально підходить для підприємців.

Eurobank

Eurobank почав свою діяльність у Польщі в 2003 році, а через два роки став частиною фінансової групи Societe Generale. Банк спочатку спеціалізувався на кредитах готівкою, а потім розширив свої послуги і став надавати більше послуг для фізичних осіб.
Це банк, який спеціалізується тільки на наданні послуг фізичним особам, у зв’язку з цим у банку багато сучасних продуктів пов’язаних з мобільними та інтернет рахунками.

Getin Bank

Getin Bank був створений в 2004 році, а в 2010 році об’єднався з Noble Bank. Робота двох підрозділів поділена на дві частини. Getin працює з фізичними особами, малим і середнім бізнесом, в той час, як Noble Bank націлений на роботу з заможними клієнтами.
З 2013 року Getin розвиває рахунок «Getin UP», яке включає в себе сучасні мобільні технології і безліч бонусів. Рахунок безкоштовний і допомагає отримувати прибути в розмірі до 2% по залишку на карті.

Idea Bank

Idea Bank з’явився в 1991 році і відразу ж націлився на підприємливих людей (мікро, малий і середній бізнес). Банк постійно впроваджує нові продукти та інновації. Він дуже добре підходить бізнесменам-початківцям, так як постійно знаходиться в контакті з клієнтом і допомагає йому. Крім направлення для бізнесу, банк надає вигідні строкові вклади і ощадні рахунки для фізичних осіб.

ING Bank Śląski

ING Bank розпочав свою роботу в 1989 році і вже понад 20 років про нього відгукуються дуже позитивно. Центральний офіс банку знаходиться в р. Катовіце. Сьогодні, за обсягом активів-це 4-й банк у Польщі і сьогодні послугами банку користуються понад 3 млн. клієнтів. ING Bank має широкий спектр банківських рахунків, спрямованих на різні групи клієнтів — молодих людей, студентів, робітників, підприємців і заможних клієнтів.
Капітал банку: 130 100 000 zł.

mBank

Перший інтернет-банк в Польщі, який справив справжню революцію своєю появою в 2000 році. Разом з появою mBank поляки дізналися, що щоб здійснити переклад не треба йти у відділення банку, а достатньо зробити це через інтернет. Банк позиціонує себе як максимально зручний і вигідний для ведення особистих фінансів. За короткий період банк завоював довіру понад 5 млн. клієнтів, завоював безліч нагород. Мабуть, кращий банк для особистих фінансів молодих і просунутих людей.

PKO BP

Банк розпочав Свою роботу в 1919 році. У 1974 році в банку було відкрито перший особовий рахунок для особистого користування. Сучасну назву банк отримав у 2000 році. Банк десятиліттями зберігає свої традиції і статус одного з найстаріших банків в Республіці Польща. Це надійний і досить консервативний банк, який підійде як фізичним так і юридичним особам. Капітал банку: 1 250 000 000 zł.

Raiffeisen Polbank

Іноземний банк, який почав свою роботу в Польщі в 1991 році. Спочатку банк був націлений на людей з високим достатком. Але пізніше почав впроваджувати масові продукти. У банку близько 700 000 клієнтів, мабуть не особлива популярність є його недоліком. Так як ви не знайдете відділення по близькості.

Volkswagen Bank

Volkswagen Bank — в першу чергу банк для кредитування покупки автомобілів. Інші продукти банку не користуються великим попитом у фізичних осіб, так як вони не опрацьовані і досить обмежені. Наприклад, у банку є серйозні обмеження з перекладами і обмінами валют. Важливе уточнення: це інтернет-банк, тому ви не знайдете відділень цього банку в своєму місті. Перевага цього банку в тому, що з ним зручно брати кредит на автомобіль.

Toyota Bank

Також як і попередній банк, цей обслуговує потреби покупки авто. Банк надає лізингові можливості для покупки авто спільно з Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Тим не менше це класичний автомобільний банк, який стане в нагоді і тим, хто збирається придбати будь-який автомобіль (не тільки Toyota).

Огляд на кращі банки Польщі 5.00/5 - Оцінок: 7
Поділитися: Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Разом з "Огляд на кращі банки Польщі" також читають:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *