Онлайн тест на карту поляка

Співбесіда з консулом – одна з основних процедур отримання Карти Поляка. Бесіда проходить виключно на польському, і знання державної мови є ключовим доповненням до успіху. Які ж питання найчастіше задає чиновник?

Його буде цікавити знання в області польської історії, культури, географії та політичних реалій. Проаналізувавши величезну масу даних, отриманих від реальних людей, які вже пройшли співбесіду в різних консульствах, вдалося скласти перелік основних питань. На їх підставі і підготовлений даний онлайн тест на Карту поляка 2018.

Навіщо потрібен тест?

Кожен, хто вивчає мову, зможе перевірити рівень набутих знань. Більш того, отримає реальну, хоч і непряму, допомогу в процесі навчання. Звичайно, безпосередньо це не навчальний посібник, але постійно перевіряючи знання, легко спостерігати прогрес. Онлайн тести на Карту поляка з відповідями – чудові додаткові інструменти, що допомагають навчанню.

Що входить в тест на Карту поляка онлайн?

Вже згадувалося, що набір питань підібраний на підставі даних реальних людей, які проходили співбесіду. Даний онлайн тест на Карту поляка допоможе окреслити коло тем, які найбільш ймовірно торкнеться консул у бесіді.

В умовах обмеженого часу на підготовку, він допоможе зосередитися на конкретних областях історії, географії та культури Республіки Польща. Це відмінний контроль знань і для тих людей, хто вирішив вивчити мову більш глибоко.

Питання на Карту поляка пропонуються польською мовою. Вибирається відповідь з декількох варіантів. Проходити онлайн тест на Карту поляка можна необмежену кількість разів. При кожній спробі питання будуть пропонуватися в іншій послідовності, щоб виключити згубні наслідки «механічної» пам’яті.

Питання на карту поляка з відповідями

Онлайн тест на карту поляка 3.89/5 - Оцінок: 9
Поділитися: Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Разом з "Онлайн тест на карту поляка" також читають:

Коментарі

  1. Шукаю коріння свого дідуся був вивезений під час війни. Його вивезли на примусові роботи у Німеччину 1942-1943 рік з Польщі. Проживав біля Німецького кордону, хворів на сухоту тому не був взятий у військо. Працював чоботарем Королевят Антін Дмитрович 1916-1917 р.н. Помер в Україні 1946 році. Мав двох братів – це із слів бабусі. Може є родина, ми хотіли би знати хто був дідусь і звідки. Мама моя сподіваеться хоч щось узнати про своє коріння.

    1. Оскільки ви маєте повне ім’я вашого дідуся та дати його життя та смерті, ви можете звернутися до державного архіву. Лише там вам зможуть надати детальну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *