Робота в Польщі без посередників – як знайти?

Якщо ви задалися метою знайти роботу в Польщі від прямих роботодавців, то наша стаття допоможе вам у цьому. Ми зібрали список сайтів, груп та інших джерел, де ви зможете знайти собі підходящу вакансію. Звичайно, ви можете натрапити на агентів, але ми розповімо, як визначити вакансії, які розміщені без посередників. Ми поділимо матеріал на джерела вакансій для тих, хто знає і розуміє хоч щось на польській мові і для тих, хто не розуміє і не знає польської (але треба вивчити).

Отже, якщо ви знаєте хоч щось можете читати і розуміти польською мовою, ви шукаєте гарну, довгострокову роботу кваліфікованим фахівцем, то почнемо!

Примітка: якщо у вас немає CV (резюме), то прочитайте, як його скласти.

Сайти для пошуку роботи в Польщі (зі знання мови):

 • www.pracuj.pl — мабуть основний сайт для пошуку роботи в Польщі. Важливо врахувати, що на цьому сайті ви швидше знайдете роботу менеджера або офісного робітника, ніж роботу посудомийниці або робочого будівництва, наприклад. На цьому сайті має сенс шукати роботу, якщо у вас є знання мови, освіта і досвід роботи. Інтерфейс зручний і зрозумілий. Ви можете зареєструватися і отримувати на пошту свіжі вакансії, які вас цікавлять. Зручно, що є мобільні додатки для iOS, так і Android.
 • www.praca.pl — також великий сайт для пошуку хорошої і постійної роботи. На цьому сайті ви можете знайти роботу у великих компаніях, наприклад TESCO або Nokia. Також на сайті є окремий розділ «Targi pracy» — це щось на зразок виставки роботи та стажування. Ви приходите і обмінюєтеся контактами CV з десятком компаній. В подальшому, такі контакти вам дуже допоможуть.
 • www.infopraca.pl — ще один хороший сайт, де ви можете знайти хорошу роботу і побудувати свою кар’єру в Польщі. Сайт призначений для кваліфікованих фахівців, тому вам варто заздалегідь підготувати CV, щоб ви могли конкурувати з іншими претендентами.
 • www.gumtree.pl — старий і добрий польський сайт з оголошеннями, автор статті особисто знайшов свою першу роботу в Польщі через нього. Навіть не знаючи мови, просто попросив знайомого, який подзвонив по оголошеннях і на польському все пояснив.

Ще кілька сайтів з пошуку роботи, на яких варто зареєструватися і розмістити своє резюме:

 • www.jobs.pl
 • www.kariera.pl
 • gazetapraca.pl
 • www.gowork.pl
 • www.monsterpolska.pl

Тепер давайте пройдемося по тому випадку, коли ви хочете знайти сезонну або звичайну роботу в Польщі без знання мови. Коли вас цікавлять заробітки у Польщі, разові або постійні.

rabota.ua — робота в Польщі для українців. Досить просто ввести у пошуку сайту «Польща» і ви знайдете близько 1500 вакансій. До речі, сайтом володіє та ж група компаній, що і Pracuj.pl. На ньому можна знайти роботу різноробочим, так і в сфері IT.

Але найпростіші вакансії можна знайти у ВКонтакте, в купі груп, де викладаються оголошення про роботу. Ось список груп, але будьте уважні! Не платіть нікому за те, щоб вам знайшли роботу. Якщо і вирішили найняти посередника, то обов’язково укладіть договір з ним. Нерідкі випадки, коли люди віддають великі суми грошей, а посередник пропадає.

 • vk.com/rabota_v_polsheee
 • vk.com/poland5
 • vk.com/polgo
 • vk.com/my_vin

Спробуйте пошукати також по тегам, які використовуються ці групи.

Запасіться терпінням і удача вам посміхнеться. А ми і далі будемо викладати матеріали, які допоможуть вам знайти роботу.

Робота в Польщі без посередників – як знайти? 5.00/5 - Оцінок: 7
Поділитися: Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Разом з "Робота в Польщі без посередників – як знайти?" також читають:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *