Топ 4 бари Варшави літом 2018

Прямо на старті відкриття питного сезону ми підготували для вас список барів, повз яких ви точно не можете пройти. Представляємо вашій увазі 4-ку кращих місць для нічного життя, які, безумовно, змінять це літо на краще!

Fokim

ul. Krucza 24/26

Вулиця Krucza продовжує обростати великими барами, більшість з яких можна віднести до місць «рупора незрілості», що знижує їх привабливість, оскільки контингент, який можна зустріти там знаходиться в межі свого 20-ти річчя. Волаючий, не статевозрілий натовп молодняку, який випиває на батьківські гроші. У всьому різноманітті барів, у вас завжди є відмінний варіант — Fokim, місце, яке ви справді захочете відвідати. Не полюбити цей «кислотний» інтер’єр, який включає в себе неон, закликає відвідувачів «бунтувати, їсти, пити і танцювати», просто неможливо. До всього іншого вас має вразити меню бару, що включає в себе список напоїв в азіатському стилі, який вразить вас не тільки назвами і своєю подачею, але і дуже запальними на подвиг коктейлями, такими як: Marry Me (який насправді є перекрученим варіантом відомого коктейлю Кривава Мері. На смак він набагато краще за свого прабатька, повірте).

Woda Ognista

ul. Wilcza 8

Витончений бар, наполовину занурений нижче рівня вулиці, Woda Ognista створює у себе дуже приємну, джазову атмосферу Чикаго за часів сухого закону. Серйозний, стильний інтер’єр, який включає в себе величезну колекцію старовинних шейкерів, блиск яких може затьмарити навіть самі яскраві промені сонця. Самі ж напої, здатні втамувати спрагу будь-кого, починаючи від щеголеватого джентльмена в костюмі, закінчуючи простим роботягою. Деякі з них є більш успішними, ніж інші, і це заслуга працівників. Вони готові взяти на замітку будь який коментар і адаптувати свої дорогоцінні рецепти, щоб задовольнити смаки метушливих мас. На це може знадобитися якийсь час, але чиста досконалість і задоволення в кінці кінців приходить. Цей бар нагадує щось середнє між будинком справжньої творчості і місцем, де оспівують класику минулої епохи.

BrewDog Warszawa

ul. Widok 8

Для початку про найважливіше: ціни на пиво BrewDog починаються від 17 злотих. Дізнавшись про це, деякі дивуються, інші знущаються, але давайте дивитися правді в очі — ви навряд чи знайти пиво, дешевше пінти BrewDog у всьому світі! Якщо ви вважаєте цю ціну величезною, то продовжуйте грабувати супермаркети або пити ту невиразну рідину пшеничних відтінків, до якого так звикли. Проголошений в якості одного з кращих ремісничих пивоварень на планеті, це пиво не залишить вас байдужим. Це місце, де панує рок і пиво. І якщо все це вас хоча б трохи зацікавило, то радимо йти прямо в BOSH. Жоден паб не буде робити свою роботу влітку краще, ніж ці хлопці!

Palmier

ul. Żurawia 6/12

Żurawia на думку простого обивателя наповнена елітними ресторанами, але давайте будемо чесні — бари ніколи не відмовляли вам у вході і ніколи не відправляли вас з пляшкою в підворіття, прибираючи від зайвих очей. Відкриття Zorza в кінці минулого року дало нам проблиск надії, а тепер входження Palmier на цю вулицю, схоже, має закріпити нові часи. «Клас» і високі часи в достатку панують всередині цього закладу. Тут все здорово: і кам’яна обробка, і пальмові гілки. Але ми радимо вам звернути увагу на цю прекрасну вузьку терасу, яка обіцяє бути місцем, з якого можна побачити і відчути все, приєднатися і насолоджуватися містом прямо з «Варшавської сцени», перебуваючи поруч з гламурним натовпом, що ніби зійшла з рекламного щита Ralph Lauren. А авторські коктейлі тут просто чудові.

Топ 4 бари Варшави літом 2018 5.00/5 - Оцінок: 22
Поділитися: Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Разом з "Топ 4 бари Варшави літом 2018" також читають:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *