Варшавський Центр науки Коперника — одна з головних визначних пам’яток Польщі

У 2010 році у Варшаві відкрився Центр Науки Коперника. Зараз він очолює список найбільш відомих пам’яток Польщі. Цей Центр треба обов’язково відвідати всім, хто опиниться в польській столиці, особливо, якщо в подорожі разом з батьками будуть їхні малюки.

Незвичайний музей

Не можна назвати Центр музеєм, адже тут дозволяється не тільки торкатися до всіх експонатів, але і приводити їх в рух, брати участь у різних дослідженнях, а також бігати і стрибати. В Центрі є лабораторії, тематичні зони і різні виставки. Діти можуть відвідати «Театр високої напруги», планетарій «небо Коперника», «Зону світла», «Мікросвіт», «Витоки цивілізацій». Малюкам до 5 років просто необхідно відвідати територію необмеженого експериментування «Бззз».

Галерея «Світ руху» надає дітям можливість практично самостійно створити анімаційний фільм, випробувати на собі силу землетрусу, познайомитися зі звуковими і світловими хвилями.

«Історія цивілізацій» — це павільйон, в якому відвідувачі можуть самі спробувати видобути вогонь первісним способом і написати на стародавній мові своє ім’я.

У «Зоні світла» дітям і дорослим показують різні оптичні ілюзії.

До найбільш захоплюючим павільйонів Центру відноситься планетарій «Небо Коперника». Тут за допомогою сучасних мультимедійних технологій створюється ілюзія перебування в жерлі вулкана, в далекій галактиці або на глибині моря.

Відпочити від прогулянки по Центру можна в кафе, яке знаходиться в цій же будівлі. Тим, хто любить природу, варто відправитися на дах Центру, щоб погуляти по розбитому тут саду.

Краще приїжджати в Центр науки Коперника в будній день, коли тут не так багато відвідувачів. Бажано заздалегідь придбати квиток. Це можна зробити по інтернету, на офіційному сайті організації. Найбільше тут сподобається людям, які володіють англійською або польською мовами: саме для них в Центрі ведуться екскурсії.

Варшавський Центр науки Коперника — одна з головних визначних пам’яток Польщі 5.00/5 - Оцінок: 5
Поділитися: Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Разом з "Варшавський Центр науки Коперника — одна з головних визначних пам’яток Польщі" також читають:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *