Варшавський зоопарк — місце, яке варто відвідати в Польщі

Мандрівники, що живлять любов до живої природи, безумовно, не раз чули про одне з найкрасивіших зоопарків Старого Світу, про Варшавський зоопарк.

У цьому чудовому куточку природи налічується близько 5 тисяч тварин, серед яких є дуже рідкісні представники, яких можна побачити тільки тут. Працівники і мешканці зоопарку завжди раді відвідувачам, тут регулярно проводять уроки, лекції, заняття для школярів, студентів і дітей з обмеженими можливостями.

При бажанні, Варшавський зоопарк може стати місцем проведення дитячих свят.

Крім численних представників фауни, зоопарк у Варшаві пишається ще й своїми красивими парками, площу яких займає 40 га. Завдяки численним рослинам і деревам, повітря тут завжди чисте і свіже, а атмосфера розташовує до гармонії та умиротворення.

Визначні місця зоопарку

Для зручності відвідувачів Варшавський зоопарк розділений на кілька зон. Однією з найбільш улюблених відвідувачам став Зал вільних польотів. Тут, у заростях химерної зелені, під шум дзюркотливого водоспаду, можна нескінченно милуватися чарівним польотом рідкісних азіатських птахів.

Казковий зоопарк

Ще одне чудове місце, яке пропонує відвідати зоопарк у Варшаві, це, так званий, «казковий зоопарк». Це місце обожнюють і діти, і дорослі, адже тільки тут можна зустрітися з улюбленими тваринами з казок, і до того ж, пограти з ними. Після цього можна разом з уважними співробітниками зоопарку відправитися погодувати тварин. А на зручних лавках, які розкинулися по всій території зоопарку, батьки можуть перепочити і, наприклад, почитати газету, поки їх чада насолоджуються спілкуванням з місцевими жителями.

Місцевий серпентарій славиться своєю різноманітністю плазунів. Тут налічується близько півсотні крокодилів, варанів, отруйних змій, черепах та інших особин.

Варшавський зоопарк має на своїй території і «Будинок під дахом», який з моменту заснування служив яслами для зебр і верблюдів. Зараз же, це дерев’яне приміщення неабияк змінилося і отримало інше призначення. Щорічно, в літній період, тут влаштовуються різноманітні виставки.

Особливості зоопарку

Одним з найвідоміших місць, яким по праву може пишатися Варшавський зоопарк, є Пташиний притулок. Це сучасний Центр реабілітації диких птахів, у якому щороку отримують якісне лікування понад 1,5 тисяч різних птахів. Після закінчення лікувального курсу пернатих відпускають на волю.

Турбота про тварин — це основне кредо співробітників зоопарку у Варшаві. Кожен бажаючий допомогти, може взяти на себе опіку над однієї з тварин і оплачувати його тримання.

Дивно, що ще в 1928 році, коли Варшавський зоопарк тільки відкрив свої двері, кількість тварин в ньому становила всього півтисячі особин. Сьогодні ж ця цифра зросла у багато разів і вже давно перевалила за 5000 тисяч. Рідкісні хижаки, травоїдні, рептилії та багато-багато іншого можна побачити сьогодні в цьому казковому місці. Чого тільки коштують величезні строкаті ари, химерні мурахоїди і трепетні газелі, якими можна милуватися годинами.

Годівля животных

Також, якщо відвідати зоопарк в певні години «годування» — ви зможете поспостерігати як і чим живляться різні представники тваринного світу.

На вході відвідувачів зустрічає значних розмірів бегемот, для якого Варшавський зоопарк служить будинком вже не одне десятиліття.

Деякі види ви не побачите ні в одному іншому зоопарку Польщі. Зокрема, гепарда, газелі, мурахоїда.

Інформація для відвідувачів

  • Зоопарк можна відвідувати у будь-який день тижня, починаючи з 9 ранку до 18 вечора.
  • По вихідним і святковим дням двері будинку тварин відкриті до 19:00.
  • Квитки можна придбати не пізніше, ніж за годину до закриття.
  • Ціна квитка становить від 13 злотих для студентів та школярів до 18 золотих для дорослих, вхід дітям до 3-ох років — безкоштовний.

Де знаходиться зоопарк?

Зоопарк знаходиться за адресою: ul. Ratuszowa 1/3

Дістатися на громадському транспорті можна за допомогою автобусів № 60, 190, 226, 512, 527, 127 (зупинка Helskie) або трамваїв № 1, 4, 16, 28 (зупинка Helskie).

Варшавський зоопарк — місце, яке варто відвідати в Польщі 5.00/5 - Оцінок: 5
Поділитися: Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Разом з "Варшавський зоопарк — місце, яке варто відвідати в Польщі" також читають:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *