Відпочинок в Польщі на балтійському морі 2018

Польське морське узбережжя є відмінним варіантом для проведення цікавого літнього відпочинку, адже вздовж кордону балтійського моря тягнуться 500 км широких пляжів, оснащених розвиненою інфраструктурою, які стали популярними серед сотень туристів. Яким буде відпочинок на морі в Польщі 2018? Безумовно, незабутнім, яскравим і цікавим, тому не варто сумніватися в плануванні подорожі саме в цю країну, краще просто взяти квиток і відправитися за отриманням нових позитивних вражень.

Як дістатися?

До основних прибалтійських курортів польського узбережжя відносяться Колобжег, селище з «поетичної» назвою Свіноуйсьце, Устка, Криниця Морська і ще кілька мальовничих місць, розташованих в оточенні хвойного лісу, які дають можливість не просто позасмагати на березі моря, а ще й вилікувати серцево-судинні захворювання, так що місць для подорожей більш, ніж достатньо.

Дістатися до курортів можна авіарейсами з пересадкою в столиці, але без трансферу все одно обійтися не вийде, проте плануючи відпочинок в Польщі 2018 з України варто розуміти, що найзручніше до моря буде дістатися на автобусі (цей спосіб ще і найдемократичніший за ціною).

Особливості польського курортного відпочинку

Польські морські курортні містечка, як правило, мають невеликий розмір, і розташовуються вони далеко від великих промислових підприємств. Зазвичай вони облаштовані великими готельними комплексами, розкішними приватними віллами і недорогим житлом, тому кожен знайде для себе номер або готель на будь-який смак, проте в сучасний час туристи вибирають готелі, де діє система «все включено», тому що так подорож виходить більш комфортним. Треба сказати, що ціни на відпочинок в Польщі 2018 все включено досить демократичні (якщо порівнювати їх з вартістю путівок в Туреччину або Єгипет), однак розраховувати на те, що вони будуть зовсім низькими не варто.

Основні морські курорти країни

Найбільш відомим містом на узбережжі Балтійського моря є Сопот – невелике містечко, який пропонує своїм гостям не просто чисте море, що знаходиться в обрамленні білого піску, а й ще досить широку культурну програму. Основною пляжною пам’яткою тут є дерев’яний мол, який вважається одним з найдовших в Європі, і по ньому дуже добре гуляти. Пляжний відпочинок відрізняється комфортом та доступністю, адже міські пляжі в основному безкоштовні.

Окрему увагу варто приділити відпочинку в Леба в Польщі 2018, тому що він може стати воістину унікальним. Що може бути унікального в цьому місті? Тут все досить просто, адже унікальним його робить місця розташування – з трьох боків він оточений водами — моря і двох озер – Лебско і Сарбско, а в декількох кілометрах від нього знаходяться унікальні рухомі дюни, розташовані на довгій піщаній косі, визнаної природним заповідником. Туристи можуть зайнятися екотуризмом, водними видами спорту або оздоровчими процедурами, причому для оздоровлення потрібно просто вийти з готельного номера і почати дихати просоченим йодом повітрям – кращого засобу для профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів навіть придумати не можна. Окрему увагу варто видалити тому, що влітку в місто приїжджають мільйони людей, але при цьому всі залишаються задоволеними подорожжю.

Ще один дивовижний курорт – Колобжег, тому обговорюючи відпочинок в Польщі на балтійському морі 2018 просто не можна не розповісти про містечко, яке є основною здравницею країни. Тут є маса джерел з мінеральним брудом, а повітря настільки чисте, що по приїзду багатьом туристам навіть стає важко дихати (все-таки багато хто вже звикли дихати забрудненими викидами в атмосферу). Крім пляжу тут є маса цікавих пам’яток – дивовижної краси маяк, міська ратуша і просто вулиці містечка, на яких збереглися старі готичні споруди (без фотоапарата на вулицю виходити не рекомендується, тому що красиві пейзажі тут знаходяться буквально повсюдно).

Розповідаючи про відпочинок влітку в Польщі 2018 просто наостанок не можна не розповісти про курорт Свіноуйсьце, який примітний тим, що розташовується на чотирьох десятках островів, а населеними з них залишаються тільки три. Він знаходиться на кордоні з Німеччиною (вона проходить через один з островів), тому влітку сюди приїжджає величезна кількість німців. Острови славляться своєю природою, унікальними кліматичними умовами і джерелами бруду, які лікують захворювання дихального і опорно-рухового апарату, проте крім цього є маса туристичних розваг і цікавих пам’яток.

Туристів у Польщі чекає комфортний сервіс, демократичні ціни на житло та харчування, колоритна і смачна їжа, чисте море і мальовничі краєвиди, тому не варто довго роздумувати над тим, чи варто їхати в цю країну чи ні, тому що шкодувати про таку подорож точно не доведеться.

Відпочинок в Польщі на балтійському морі 2018 4.33/5 - Оцінок: 9
Поділитися: Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Разом з "Відпочинок в Польщі на балтійському морі 2018" також читають:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *